CHIP Online’dan Gelen Hediye

Standart

Bu sitenin forumlarına 2006 Ağustos’tan beri kayıtlıyım aslında, pek aktif bir yazar değilim kayıt zamanıma göre, şu an için sadece 1500 mesajım var, ama gerekli gereksiz yazı yazmayı sevmem. İnsanlara yardımcı olacak şeyleri yazmayı tercih ederim, bir forumda da boş muhabbetlere girmek bana pek mantıklı gelmiyor, bunu insanlarla yüzyüze yapmanın daha mantıklı ve daha sosyalce bir davranış olduğu şüphesiz.
Babamın bana anlattığı o meşhur Uzay Yolu’nun yeni bir versiyonunu sinema filmi olarak, eskisi gibi dizi olarak değil, çekmişler, (tabi ki Star Wars hala bir numara) ve Türkiye’nin en popüler bilgisayar ve teknoloji dergilerinden olan CHIP’in internet sitesinde bir yarışma düzenlenmiş. Aslında benim bir haberim yoktu bu yarışmadan. Nisan ayı içerisndeki en aktif 50 kullanıcıya, aktifliklerine göre Sinema Bileti, Wi-Fi var iken parlayan bir tişört, ve bana gönderdikleri bu Uzay Yolu Filmi’nin afişi. Tişörtü kazanmayı isterdim ama, o kadar aktif değilmişim, ama olsun; bu da yeterli bir hediye. Artık orada gördüğünüz duvar boş değil, ve o güzel 35 x 50 cm’lik afiş ile dolu.
CHIP Online’a gönderdiği hediye için tekrar teşekkürler. Keşke ÖSS olmasaydı da, daha fazla yazıp, o teknolojik tişörtü kazanabilseydik. Wi-Fi’de tişörtün parlaması ilginç bir özellik gerçekten.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s